MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7574222
nr 757 4222
Byrå
1800-tal, längd: 93, djup: 47, höjd: 91
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 7 maj 2012
kl 18:47:58
1.000 kr
850 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.800 kr